Certyfikat auditora wewnętrznego ISO 14001

12.02.2014

6 lutego 2014 r. studentki i studenci Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŚ, kierunku Ochrona środowiska, odebrali Certyfikat auditora wewnętrznego ISO 14001.

Certyfikaty wręczyli prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk, Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Gospodarką oraz Michał Kubista Dyrektor Marketingu i Działu Szkoleń jednostki certyfikującej qualityaustria–Polska Sp. z o.o.
W wydarzeniu uczestniczył koordynator studiów kierunku ochrona środowiska dr hab. Ryszard Ciepał, Dyrektor Centrum ds. Badań Naukowych i Współpracy z Gospodarką Dariusz Laska oraz Karolina Kord koordynator usług administracyjnych i szkoleń qualityaustria-Polska sp. z o.o.
Dzięki zaangażowaniu pracowników Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska studenci mieli możliwość zdobycia dodatkowych atutów na rynku pracy. Uprawnienia auditora uzyskało siedem osób, studentek i studentów II stopnia USM, którzy uczestniczyli w dwudniowym szkoleniu i zdali pozytywnie egzamin końcowy.
Gratulujemy.