Czas na czyste powietrze - bezpłatny kurs e-learningowy

17.12.2018

Zapraszamy Państwa do włączenia się w działania edukacyjne, bez których niemożliwa jest szybka i znacząca poprawa sytuacji. Tych z Państwa, którzy zechcą pogłębić swoją wiedzę na temat konsekwencji zdrowotnych wynikających z narażenia na zanieczyszczone powietrze, zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego kursu e-learningowego.

Kurs dostępny jest na stronie.
Dostęp wymaga zalogowania na utworzone wcześniej konto. Po zalogowaniu można obejrzeć prezentację, zapoznać się z literaturą i przejść do testu. Po jego pomyślnym wypełnieniu u dołu strony głównej kursu ukazuje się link do druku imiennego certyfikatu.

Kurs ten dostępny jest także w wersji dla starszych uczniów oraz studentów.

Jak co roku, zanieczyszczenie powietrza to zagadnienia aktualne zwłaszcza u progu zimy, kiedy sezon grzewczy już w pełni i w wielu miejscach stężenia zanieczyszczeń ponownie rosną do niebezpiecznych dla zdrowia poziomów. Dlatego chcemy przypomnieć o wadze tego problemu, ponieważ Państwa wytrwałe zaangażowanie w edukację młodzieży jest kluczowe dla poprawy sytuacji.

Więcej informacji o kampanii oraz aktualności z nią związane znaleźć można na stronie www.czasnaczystepowietrze.pl, a także na Facebooku: www.facebook.com/czasnaczystepowietrze/.