EDUHOLISM - konferencja

15.05.2019

Już w najbliższy piątek 17 maja 2019 w godzinach 11:00 - 16:00 w Bytomskim Centrum Kultury (BECEK, Bytom, Plac Karin Stanek 1) odbędzie się konferencja „EDUHOLISM”.
Konferencja dotyczy kształcenia i przeznaczona jest dla uczniów, studentów, nauczycieli, wykładowców, a także wszystkich zainteresowanych.

• Chcesz dowiedzieć się, dlaczego współczesna edukacja tak wygląda?
  • Czy istnieją jakieś skuteczne rozwiązania tego problemu?
  • Chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami na temat edukacji średniej bądź wyższej?

Konferencja odbędzie się w formie samodzielnych wystąpień zaproszonych prelegentów, w trzech panelach tematycznych. Po każdym z paneli nastąpi przerwa kawowa wraz z networkingiem we foyer wydarzenia.

Do wygłoszenia wystąpień zaproszenie przyjęli m. in: Prorektor UŚ prof. dr hab. Ryszard Koziołek, prof. dr hab. Piotr Skubała, dr hab. Joanna Wowrzeczka, dr hab. Dariusz Kubok, dr Agnieszka Woszczyk i dr Grzegorz Nancka.

PROGRAM

Każdy uczestnik otrzyma: certyfikat uczestnictwa w konferencji; gadżety niespodzianki. Dla każdego uczestnika przewidzieliśmy darmowe napoje orzeźwiające, kawę, herbatę oraz szwedzki stół z przekąskami.

Wstęp na podstawie darmowej rejestracji na wydarzenie.