Moc atrakcji z Uniwersytetem Śląskim w Parku Śląskim

27.06.2017

W sobotę 8 lipca 2017 roku w godzinach 12.00-18.00 w Parku Śląskim w Chorzowie (przed wejściem do Śląskiego Ogrodu Zoologicznego) odbędzie się organizowane przez Uniwersytet Śląski wydarzenie, którego centralnym punktem w programie będzie uroczyste odsłonięcie ławki połączone z konferencją prasową.

W ramach akcji „Przygarnij ławkę” organizowaną przez Park Śląski Uczelnia ufundowała nową ławkę przy alei gen. Jerzego Ziętka, umieszczając na niej tabliczkę z hasłem: „Naturalnie Uniwersytet Śląski”. Będzie to też doskonała okazja do skorzystania z oferty edukacyjnej Uniwersytetu i zapisania się na studia w mobilnym punkcie rekrutacji.

Dla najmłodszych (i nie tylko) przygotowaliśmy strefę rozrywki, gdzie będą na nich czekać między innymi  eurobungee , dmuchane zjeżdżalnie oraz animatorzy, a uczelniana maskotka – Usiołek poczęstuje ich słodyczami.