dostęp do SYLABUSÓW

Z uwagi na problemy związane ze znalezieniem szukanych sylabusów, podajemy krótką instrukcję "pokonania" ścieżki dostępu do właściwych informacji na temat wybranego przedmiotu.

Ścieżka dostępu do Sylabusów:

  1. Na stronie USOSweb klikamy w zakładkę Katalog i w okienku Przedmioty wpisujemy nazwę przedmiotu, do którego szukamy Sylabus.
    Warto skorzystać z filtru 'Pokaż tylko te przedmioty, na które mogę się rejestrować' w celu określenia właściwego przedmiotu.

  2. Wyświetlana jest lista przedmiotów zawierająca szukaną frazę.

W wypadku, gdy przedmiot jest realizowany na kilku kierunkach, odszukanie właściwego przedmiotu możliwe jest poprzez sprawdzenie Kodu przedmiotu, w którym zawarta jest informacja, czy przedmiot realizowany jest na kierunku Biotechnologia – BT, Biologia – BI, czy Ochrona Środowiska – OŚ.

Następnie:

  1. Klikamy na nazwę szukanego przedmiotu.

  2. Po przejściu do karty szukanego przedmiotu odszukujemy dane zajęć z aktualnego cyklu (najnowsze zajęcia są zlokalizowane na dole strony).

  3. W rubryce Typ zajęć obok informacji Laboratorium czy Wykład zlokalizowane są linki Więcej informacji. Tam znajdziecie Państwo informacje takie jak dokładne Kryteria zaliczenia, Zakres tematów czy Literatura, odpowiednio do Laboratorium bądź Wykładu.

  4. Opcja Drukuj Sylabus widoczna w prawym górnym rogu karty przedmiotu, wbrew nazwie, nie pozwala wydrukować całej informacji z Sylabusa, a tylko ogólne informacje na temat Sposobu ustalania oceny końcowej oraz Pełny opis przedmiotu.

 

Równocześnie informujemy, że Wydział Biologii i Ochrony Środowiska nie administruje portalu USOSweb.

Podajemy kontakt z właściwymi administratorami