II Studencka Konferencja Genetyczna GENOMICA

14.04.2016

Koło Naukowe Genetyki oraz Koło Studentów Biotechnologii MYGEN działające przy Uniwersytecie Jagiellońskim mają zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w II Studenckiej Konferencji Genetycznej GENOMICA.

Konferencja obejmuje szeroko pojętą genetykę, zarówno na poziomie pojedynczych osobników, jak i całych populacji.

Zaproszenie skierowane jest do studentów i doktorantów z kierunków przyrodniczych i ścisłych, którzy chcą podzielić się wynikami swoich badań lub zreferować wybrane zagadnienia.

Konferencja odbędzie się 20 i 21 maja 2016r. w Krakowie, w budynku Instytutu Zoologii Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Gronostajowej 9.

Zgłoszenia uczestników czynnych (wystąpienie/poster) wraz z abstraktem i oświadczeniem opiekuna naukowego będą przyjmowane do 21 kwietnia 2016 r.

formatka abstraktu
wzór oświadczenia opiekuna

O zakwalifikowaniu zgłoszenia uczestnicy zostaną poinformowani do 30 kwietnia.

Zgłoszenia uczestników biernych będą przyjmowane do 29 kwietnia br.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do selekcji i ewentualnej odmowy przyjęcia nadesłanych zgłoszeń.

Wysokość opłaty konferencyjnej wynosi 50 zł i zapewnia uzyskanie pakietu konferencyjnego w skład którego wchodzą materiały konferencyjne, przerwy kawowe, książka abstraktów i obiad (sobota).

W ramach nagród za najlepsze postery/prezentacje przewidziane są ATRAKCYJNE NAGRODY, w tym czytniki eBooków oraz książki o tematyce związanej z genetyką.

W planie konferencji IMPREZA INTEGRACYJNA w jednym z krakowskich klubów!

Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą elektroniczną poprzez formularz rejestracyjny na stronie konferencji. Na stronie tej znajduje się więcej informacji o konferencji i organizatorach, tam również będą pojawiać się bieżące informacje dla uczestników.

Wszelkie pytania do organizatorów prosimy kierować na adres genomica.uj@gmail.com

Zapraszamy również na Facebooka