XIX Konferencja Doktorantów i Młodych Uczonych

09.05.2019

Pracownicy oraz doktoranci Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej mają przyjemność zaprosić na XIX Konferencję Doktorantów i Młodych Uczonych, która odbędzie się w Sosnówce koło Karpacza w dniach 29-31 maja 2019 r.

Program naukowy XIX Konferencji Doktorantów i Młodych Uczonych skupiać się będzie wokół trzech głównych paneli tematycznych:

1. Górnictwo (problemy zabezpieczenia, ochrony i wykorzystania pozostałości dawnych robót górniczych, górnictwo podziemne, górnictwo odkrywkowe, przeróbka kopalin i odpadów, maszyny górnicze, transport kopalniany, ekonomika w górnictwie, aerologia górnicza, wentylacja i klimatyzacja kopalń)

2. Nauki o Ziemi i Kosmosie (geologia, hydrogeologia, ochrona środowiska, surowce pozaziemskie, wody podziemne i lecznicze, inżynieria i ochrona środowiska, geoturystyka)

3. Geoinformacja (geodezja górnicza, GIS, fotogrametria i teledetekcja, modelowanie i analiza geodanych).


Uczestnicy tegorocznej edycji Konferencji mają możliwość zgłaszania publikacji, które będą wydane w ramach wydawnictwa AIP Conference Proceedings, indeksowanego w bazach Web of Science (15 pkt MNiSW), Scopus oraz Inspec.

Termin rejestracji został przedłużony do 10 maja 2019.

Termin nadsyłania abstraktów został przedłużony do 13 maja 2019.

Szczegółowe informacje dotyczące Konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie konferencji

Z wyrazami szacunku,
Komitet Organizacyjny

 

 

Wróć