Staż - praktyka - praca

Tu zamieszczamy ogłoszenia o pracy, stażach i praktykach skierowanych do absolwentów i studentów naszych kierunków, przysłane na wydział przez zainteresowanych pracodawców.

Konkursu na stanowisko ADIUNKTA/ASYSTENTA w Poznaniu

Instytut Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta/asystenta w Zakładzie Genomiki Zbóż.
Termin zgłaszania kandydatur mija 6 maja 2018 r.
więcej informacji
na stronie od 13 kwietnia 2018


Staż w PriSilesia

PRI SILESIA sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych SILESIA Sp. z o.o. ogłasza zapotrzebowanie na biologa-stażystę. Oferta dotyczystudentów studiów magisterskich - głównie z kierunku biologia, ale również z kierunków biotechnologia i ochrona środowiska. Możliwe ztrudnienie po odbyciu stażu.
więcej informacji
na stronie od 6 września 2017 r.


Archiwum ofert

Praca w IETU

Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych (Katowice) ogłasza nabór na stanowisko inżynieryjno-techniczne w grupie projektowej Remediacja Środowiska. Oferta skierowana jest do absolwentów oraz studentów ostatniego roku studiów magisterskich kierunku ochrona środowiska, inżynieria środowiska, biotechnologia, biologia.
UWAGA!
krótki termin składania zgłoszeń - do 31 stycznia br.!!

więcej informacji
na stronie od 19 stycznia 2018 r.


Konkurs na stanowisko asystenta w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie

Dyrektor Ogrodu Botanicznego PAN w Powsinie ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w Zakładzie Eksperymentalnej Biologii Roślin. Konkurs trwał do 20 września 2017 r.
więcej informacji

na stronie był od 18 sierpnia 2017 r.