Nagroda im. Alberta Janoty

22.03.2018 (18:00)

Albert Janota22 marca 2018r o godz. 18.00 w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu obok rozdania Laurów Studenckich, odbędzie się wręczenie nagrody plebiscytu Innowacyjne Myślenie - nagroda im. Alberta Janoty.

Plebiscyt Innowacyjne Myślenie - nagroda im. Alberta Janoty to inicjatywa Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego oraz Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska. Celem wydarzenia jest nagrodzenie studenta Uniwersytetu Śląskiego wyróżniającego się innowacyjnym myśleniem, kreatywnością i dużym zaangażowaniem społecznym.

Albert Janota był studentem, doktorantem oraz długoletnim działaczem Samorządu Studenckiego. Nie lubił przeciętności, zawsze starał się mierzyć wysoko. Ciągle wybiegał myślami w przyszłość, planując wspólne projekty i inicjatywy. Pozostawił wiele rozpoczętych spraw i studenckich projektów, którym patronował.

Odszedł zdecydowanie zbyt wcześnie.